Драги пријатељи, љубитељи поезије,
На самом крају марта, у суботу 28. марта представиће нам се поетеса Драгица Радојевић, са својом првом збирком песама „Трагом срца“.
Сам наслов ТРАГОМ СРЦА у себи носи узвишену мисао трагања за најлепшим људским осећањем које долази из срца. У спознаји тог трагања, долазимо до савршенства које нам је Творац оставио, а које зовемо љубав.
Управо ту, бескрајну моћ љубави, песникиња Драгица Радојевић је покушала да дочара кроз овај циклус љубавних песама у великој жељи да и сами читаоци уплове у тај чаробни свет срца и испуњености душе.
У програму поетске вечери учествују: Катарина Бранковић, председница Удружења Скадарлијска боемија, стихове говори глумица Ивана Жигон, а наступа и чувени фрулаш Влада Баралић.
Вече поезије почиње у 18 сати.
Књига ТРАГОМ СРЦА – биће доступна уз ваше донације и све што буде прикупљено том приликом, ауторка је наменила у добротворне сврхе.
Видимо се у суботу!

